Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2016, 22:32   #18
kinkubus
 
kinkubus's Avatar
 
Reputacja: 1 kinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
I, jeśli czasu mi starczy, sklecę postać.
Wolałabym, żeby zgłoszenia nie były gołosłowne

Na razie nie jest to problemem, bo dostałam 6 zgłoszeń z listy i 2 spoza, ale... to pierwszy dzień rekrutacji i jak nie zwolni, to miejsc braknie jutro. Wtedy zorganizuję inkwizycję i będę musiała dochodzić do tego, kto faktycznie gra, a kto nie.

Cytat:
Napisał Gerappa92 Zobacz post
Tylko mega mi przykro, że ktoś ma przewagę nade mną bo dał głos w sondzie.
Ja tam w ogóle nie zaglądam
Zdawałam sobie sprawę, że tak będzie, ale niestety, czuję się zobowiązana dać tym osobom jakąś szansę na reakcję i zastanowienie się, czy chcą zagrać w coś, na co oddali głos w sondzie. Pomogło mi to podjąć wybory i rekrutacja jest o części pierwszej, a nie drugiej właśnie dzięki sondzie.

Na razie mam zgłoszenia od (zieloni z listy, ich kolejność przypadkowa):
1. Nami
2. Cedryk
3. Hazard
4. Warlock
5. hen_cerbin
6. Googolplex

7. Draugdin
8. Gerappa92

Przy czym Warlock, Nami ora hen_cerbin wspominali, że niekoniecznie zagrają (więc czekam kilka dni, czy będą efekty lub się namyślą).
 
kinkubus jest offline