Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2016, 06:34   #40
Zell
Edgelord
 
Zell's Avatar
 
Reputacja: 1 Zell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputację
Cóż, gram gdzieś od połowy drugiego sezonu, Seachmall od pierwszego (kiedy to Europa miała jeden serwer). Przenieśliśmy się na EUW, jako że nie mieliśmy już nerwów do EUNE. Może tutaj i tak jest toksycznie, ale to jednak nie to, co jest tam.

I tutaj jest mało Polaków, którzy w głównej mierze należą do grupy największych toksycznych graczy, a opinia się ciągnie. 13-16 lat, wiadomo. Cóż...

Nie gram w ARAMy czy inne, boty dawno przestały bawić. Teraz, jako że trenuję bycie supportem, gram na normal draft, bo na chwilę obecną obraziłam się na ranki i nawet placementu nie rozpoczęłam.

Nie jestem bogiem tej gry, co jakiś czas robiłam sobie przerwy, a najdłuższa była pół roku, a wtedy wychodzi się z wprawy. LoL jednak uczy, że 2 sekundy to straszliwie dużo czasu, zupełnie jak 2 godziny, zaś różnica między 1,5 sek a 2 sek jest odczuwalna.

To tyle z mojej strony.
 
__________________
Writing is a socially acceptable form of schizophrenia.

Ostatnio edytowane przez Zell : 11-12-2016 o 06:45.
Zell jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem