Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2016, 12:00   #25
kinkubus
 
kinkubus's Avatar
 
Reputacja: 1 kinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gerappa92 Zobacz post
Zajrzałem do sondy.
34 osoby oddały głos...
Czekam do czwartku z tworzeniem postaci
Agape ma rację. Głosowało 16 osób, przy czym również ja.

Z tej piętnastki potencjalnie chętnych, trzy osoby zrezygnowały.
Trzymam Twoje zgłoszenie w rezerwie, nawet, jeżeli wolisz poczekać z tworzeniem postaci

Cytat:
Napisał Warlock Zobacz post
Ja od dłuższego czasu chcę stworzyć złego kapłana Talosa (mój ulubiony bóg z panteonu Zapomnianych Krain), ale ciągle brak sesji osadzonej w FR, która by mi to umożliwiła. Jeszcze nie czytałem dokładnie Twojego pierwszego posta (dziś to zrobię), ale czy istnieje możliwość przeniesienia przeniesienia pana burz i zniszczenia do Twojego świata?
Przeniesienie jak najbardziej, ale po przeczytaniu o Talosie, mam zastrzeżenia. Dużo zastrzeżeń

Kapłani są bezwzględnie wierni Talosowi i jego doktrynie. Musiałbyś mi dać bardzo dobry powód, dla którego miałabym przyjąć taką postać bez strachu, że już na samym początku sesji, wypatroszy Cię jakiś paladyn czy dobry kapłan. Albo wkurzeni chłopi :>

Przyjmuję, że dobre postacie mają zieloną lampkę na start i to ci źli muszę się dostosować.

Czy będziesz w stanie przestrzegać tego, co napisałam w rekrutacji?:
"Niemniej, proszę nie tworzyć postaci na wskroś złych lub takich, które od początku, celowo działają na szkodę współgraczy."

Od razu dodam, że taka postać nie byłaby problemem w drugiej części sesji.

"3) Osoby zainteresowane grą na wyższym poziomie i po zwrocie akcji: zgłoście się teraz, przedstawcie zarys postaci, a ja będę trzymała was w rezerwie. Jeżeli odpadnie któryś gracz z sesji (nie postać, gracz), to zaproponuję wam wejście; skorzystacie teraz, jeżeli wam się odwidzi granie dopiero po zwrocie.
Dodatkowo, na drugą część chciałabym zespół wzmocnić do 10 osób, więc są przynajmniej dwa wolne miejsca dla zainteresowanych. Jednak, kryteria wyboru będą bardziej konkursowe, bo może zaistnieć sytuacja, że będę miała więcej zgłoszeń, niż do limitu 10 (ale nie liczyłabym na to)."


Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Warlock, to mi żadne odkrycie, po prostu nie wiem, czy nie jestem na to zbyt leniwa *leży w łóżku i pisze posta*
Przynajmniej nie gra w lola
Ja rozumiem, specjalnie się wysilać do sesji, która niekoniecznie przypada do gustu (pierwszy poziom, D&D 2ed), do tego sandbox, gdzie ważniejsze jest to, co napisano na docu, a nie w poście (przyznaję się, nie czytam tych postów w sesji Hazarda).
 
kinkubus jest offline