Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2016, 12:28   #47
Zell
Edgelord
 
Zell's Avatar
 
Reputacja: 1 Zell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ja gram tam gdzie napisałam i prawie wgl nie trafiam na wyzywanie d: wczoraj nawet gralam arama z Polakami i bylo zabawnie
Nie trafiasz, bo z tego co mówisz grasz bardziej w ARAMy, a one rządzą się inaczej. Tam w sumie jest luźniej, niż na Summoner's Rift. Ja tam miałam serdecznie dość towarzystwa EUNE, a naszych rodaków w szczególności, chociaż dzięki nim już się nie przyznaję w tych wszystkich grach, że jestem Polką, jak i nie zwykłam pytać innych skąd są. Nawet gdy mamy jakiś rodaków w drużynie to się z nimi nie zaprzyjaźniamy na chacie.

Chociaż męczy mnie niezmiernie jak ludzie zaspamowują chat w jakimś swoim języku cali zadowoleni i pewni, że nikt ich nie zrozumie. Szkoda, że niektórzy potrafią się zorientować nawet języka nie znając także wszelkie wyklinania na ciebie dostają reporta. Niemniej niezależnie od przekazu nie cierpię jak nawet ciężko zauważyć coś, co zostało do teamu napisane po angielsku. Mają teamspeak, mają skype...

Co innego napisać trochę, co innego dać spam, który nawet zasłania informacje o pingach innych, a zdarza się.

Pfeh.
 
__________________
Writing is a socially acceptable form of schizophrenia.

Ostatnio edytowane przez Zell : 11-12-2016 o 12:31.
Zell jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem