Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2016, 21:27   #338
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Na razie staram się ograniczyć z zaklęciami do SRD, bo nie byłbym w stanie spisać takiej listy dozwolonych zaklęć. W samym tylko Spell Compedium jest około tysiąc zaklęć. Poza tym, niektóre są dosyć mocne, dlatego zostańmy przy różdżce CLW. W sumie... Przypomniało mi się właśnie, że krasnoludy mają was odpowiednio wyposażyć do czekającego was zadania, więc może być to taka różdżka z 50 ładunkami, zatem problem zrzutki rozwiązany.

@Psionik, błąd z mojej strony. Nie byłem w stanie wcześniej sprawdzić Twojej KP, bo byłem na komórce. Teraz właśnie przeglądam, podobnie jak pozostałe.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline