Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2016, 23:46   #24
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
To ja z robieniem postaci szlachcica* się chwile wstrzymam - zobaczę czy bardziej iść w gadanie czy bardziej w walkę, zależy czego drużyna będzie potrzebowała bardziej.

I tylko koni(a) żal... Może MG pozwoli choć wymienić konia na garłacz? [wiem, że dziwny wybór, ale po cenie szukałem]

Zawsze może się też przydać cyrulik/zielarz - dobry pomysł Reinhard.

--------
*szlachetka, który po śmierci rodziców dowiedział się że majątek jest zadłużony i sprzedał go żeby wyjść z długów, na dworze możniejszych od siebie miejsca długo nie zagrzał bo wyzwał kogoś kogo nie powinien i co gorsza wygrał (wersja szermierza) albo bo powiedział coś niestosownego/uwiódł kogoś kogo nie powinien był uwodzić (wersja intryganta)
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline