Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2016, 03:50   #1
Aeshadiv
 
Aeshadiv's Avatar
 
Reputacja: 1 Aeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputację
[WoD - Mortal] Hijo de la luna - komentarze

Dzień dobry, cześć i czołem.

No to tutaj się będziemy komentować, kopać MG, gdy wszyscy odpisali, dopytywać się ile siły musiał mieć ten wilkołak, że przepołowił mnie od hita i... no wiecie... bluzgać na mnie

Pierwszy post będzie już za minutkę, a Wy... prosiłbym abyście się opisali i dali drużynie nieco informacji, jakie możecie o sobie wiedzieć. Jeśli nie macie nic przeciw, to umieściłbym Was w VI LO w Krakowie, czyli takim ładnym na Kazimierzu. Wielkiej różnicy mi miejsce nie robi, ale niezbadane są kaprysy graczy

No to... zapraszam do odpisu. Mój pojawi się max 19 grudnia. Jak odpiszecie wcześniej, to będzie wcześniej


1 - Andrzej
2 -
3 -
4 -
5 -
6 -
7 -
8 -
9 -
10 -
11 -
12 -
13 -
14 -
15 -
16 -
17 -
18 -
19 -
20 -
 
__________________
Sanity if for the weak.

Ostatnio edytowane przez Aeshadiv : 23-01-2017 o 01:34. Powód: Tajemnicza tabelka
Aeshadiv jest offline