Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2016, 11:15   #419
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
"- Nie wiem czy warto iść do strażnicy,"

Tupik ma oczywiście na myśli wieżyczkę strażniczą która jest przed nimi - to zreztą wynika z reszty posta, nie zamierza się cofac.

A co do uśpionego łowcy to rzeczywiście mój błąd. Najpierw MG pisał o Thalgorze a potem wyczytałem że zasnął - tyle że łowca czyli Rathan jak widac. Zaraz poprawie posta, Tupik będzie patł w takim razie naprzód, bez oklepywania półorka

Acha jesli Thalgor ię cofnie by załatwić mackowatego to Tupik mu pomoże - tak dla pewności, posyłajac w mackowatego kamień z odległości pozwalającej na zaskakujący atak no i uwzględniający atak z ukrycia - dla lepszych kości Postara się skoordynować atak z procy z atakiem Thalgora by czasem nie obudzić mackowatego przedwczesnie.
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 12-12-2016 o 11:18.
Eliasz jest offline