Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2016, 11:30   #47
Adi
Keelah Se'lai
 
Adi's Avatar
 
Reputacja: 1 Adi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputację
Brunet zauważył tylko trzy sylwetki, które wskazywały na konia należącego do George’a, ale się nimi za bardzo nie przejął.
-Raczej bym o tym wiedział, czyż nie? - odpowiedział pytaniem na pytanie. Wiedział tylko, że Evette była jego najlepszą przyjaciółką, nic poza tym. Jedno było pewne coś mu prześwitywało w pamięci o Narashy, tylko do końca nie wiedział o co mogło chodzić. Teraz to już kompletnie zdębiał, że co? Evette jest jego SIOSTRĄ!?
-Zaraz, zaraz, że co kurwa!? Jak ona może być moją siostrą skoro nawet jej inni nie widzą? - zadał pytania do gościa w zielonym garniturze. Spuścił wzrok na ziemię i pogłówkował. Jak? Przecież to niemożliwe. Ale jak?
-Panie hola hola. Czy wyglądam panu na księcia? Coś mi się wydaje, że nie - odparł Tom próbując dać ciętą ripostę na to co usłyszał.
-Ja z tobą wrócić do domu. Chyba śnisz - odparł brunet i zakasał rękawy patrząc na niego groźnie i z lekko drwiącym uśmieszkiem na ustach. Gdy George ukląkł na kolano na polecenie siostry to jeszcze bardziej nie mógł uwierzyć. Pewnie, ci którzy stali za nimi myśleli sobie, że George chce się oświadczyć Tomowi. Spojrzał się za siebie.
-Wstawaj. Dobra znikajmy stąd, i tak narobiliśmy niezłego zamieszania - stwierdził Tom.
 
__________________
I am a Gamer. Not, because i don't have a life. But because i choose to have Many.
Discord: Adi#1036

Ostatnio edytowane przez Adi : 12-12-2016 o 11:40.
Adi jest offline