Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2016, 21:18   #351
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
W końcu dotarłem do domu i mogę zabrać się za rekrutację.

Podjąłem już decyzję, choć nie było łatwo. Wszystkie otrzymane karty postaci trzymały bardzo wysoki poziom, ale zmuszony jest wybrać tylko osiem (wg. mnie) najlepszych. Do sesji dostają się:

Marek Rewik - Bard 3 / Kleryk 1
Mike - Mnich 4
Googolplex - Paladyn 4
Nami - Tropiciel 4
Gettor - Zaklinacz 4
Zormar - Łotrzyk 2 / Wojownik 2
Kinkubus - Druid 4
Sayane - Łotrzyk 4

Powyższym gratuluję. Pozostałych chciałbym zapewnić, że Wasze postacie nie idą do śmietnika i jeśli kiedykolwiek będziemy (Nami i Ja) potrzebować dodatkowego gracza, to skontaktujemy się z Wami.

Niebawem ukażą się komentarze i otworzę panel gracza, abyście mogli wrzucić swoje awatary. Jeszcze przed północą pojawi się mój pierwszy fabularny post i przy okazji wyślę PW do wyżej wymienionych osób z informacją, że się dostały (na wypadek, gdyby ktoś przeoczył). Dzięki ludziska, nie spodziewałem się, że sama rekrutacja dostarczy mi tyle frajdy.

Temat do zamknięcia.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Nami : 12-12-2016 o 21:51. Powód: Uzupełnienie o "Wojownik 2"
Warlock jest offline