Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2016, 14:48   #768
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Naiwnie wierzyłem, że każdy będzie normalnie odpisywał w ciągu tygodnia po czym ja będę mógł dawać swój odpis itd Niestety nie do końca wszystko widzę załapało. Przypominam, że jeśli czujecie, że nie macie siły lub czasu odpisać w sesji dłuższy czas to nie bójcie się powiedzieć wprost, że wolicie odpuścić sesję lub być NPCowanym x czasu (tylko jeśli macie zamiar naprawdę realnie wrócić). Tak by nie zatrzymywać wszystkiego. Ja niestety bardzo róznie mam z czasem. Czasem projekty mnie zawalą po uszy i mam fart jak w ciągu tygodniu zajrzę a czasem spojrzę po 2 dniach i widzę, że nic się nie dzieje i nikt nie odpisywał. Także ja jedyne co nadal mogę deklarować to, że w przeciągu tygodnia będę starał się dawać odpis o ile reszta ruszy swoją część sesji. Nie planuje pisać sam do siebie raz w tygodniu albo pisać za tych którzy nie mają czasu jeśli nie powiedzą tego wprost :P

PS Mike normalnie aż chce się dać fuksa za te dwie 1dynki w obrażeniach Także tak, podaruje Ci fuksa za tą komiczną sytuację
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 14-12-2016 o 15:08.
JPCannon jest offline