Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2016, 17:09   #5
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
jedna strona to z pewnością przesada ale jestem za robieniem krótkich, szybkich (jak na standardy pbf) sesji. Masa jest u nas kampanii które zaczynają się z wielką energią a potem rozciągają się w nieskończoność by w końcu paść w zapomnienie. Krótkie sesje dają dużo satysfakcji obu stronom bo każdy czuje, że zrobił przygodę od początku do końca. Oczywiście wtedy można robić część II, III itd. wtedy nawet jak przygoda padnie w takiej małej wersji to nie wielka strata. A tak ani sesje do końca nie dochodzą a i gracze się X razy zmieniają i trzeba dodatkowe rekrutacje koniec końców robić :P Także jestem za trochę dłuższymi niż 1 strona, jednostrzałowcami. Myślę, że 10 stroną przygodę można by nazwać jednostrzałem. Odrobina opisów głowy nikomu nie urwie, gracze muszą też wiedzieć co się w okół nich dzieje, ale fakt faktem widząc na wstępie wall tekstu z przemyśleniami postaci o cieple kominka w karczmie lekko mnie odstrasza od dalszej lektury
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline