Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2016, 19:21   #180
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
Tak tak Mroku wiemy, ostatni post to: ZGINĘLIŚCIE MARNIE, wijąc się w długich i bolesnych konwulsjach


A poważniej to nie lubię się powtarzać na sesjach, ale akurat w tym miejscu po pysku chcecie sobie dawać? Każdy chce odgrywać swoją postać jej przekonania dumę, ambicję i itd. I ja Was rozumiem i nie chodzi mi o krytykę ale w tym wszystkim dwie moje uwagi.

1.Fabularnie w tym niebezpiecznym miejscu w jakim się znajdujemy to dawanie sobie po pysku byłoby ostatnią rzeczą. Mordujcie się jak chcecie nawet wam broń obu podam do ręki. Ale to w miejscu gdzie będzie bezpiecznie (względnie), a nie tu do nas strzelają, stoimy na ich widoku, a w sobie do gardeł skaczecie i narażacie resztę towarzyszy.

2. W tym całym odgrywaniu, tylko nakręcacie się wzajemnie i prowokujecie. Nikt nikomu nie daje szansy wyjść z twarzą. Tylko próbuje upokorzyć tego drugiego. I takie Wasze prawo, nic mi do tego co kto piszę. Ale mam nadzieje, że robicie to z pełną świadomością, że ten drugi nie ma wyjścia i też nie ustąpi.
 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!
pi0t jest offline