Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2016, 23:05   #24
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Chodzi o to, że awatar Shaxa jest rysowany. Ale już nie będę cię męczył, zostańmy przy tym.

Cytat:
Podejrzewam uprzedzenia wobec krasnoludów rasistowskich MG.
Ej!

Cytat:
Wziąłem Ulryka, bo Furia Ulryka, a w tej sesji chcę poniekąd robić za maszynkę do mielenia mięsa.
Skoro już mówimy o rzeźni, to mamy w drużynie trzy bojowe postacie. Jedna cierpi na głupotę heroiczną i istnieje poważna obawa, że wpadnie w niekontrolowany szał bitewny na początku walki. Druga jest niziołkiem. A trzecia pacyfistą. Mój grimdark taki piękny.

Cytat:
e. Mówisz avatar Ulryka... Ulepszona formuła mielenia mięsa.

e2. Dobra, będzie symbol kultu. Jutro obrobię.
Hold your horses, jutro wstawię dopasowane.

Cytat:
EDIT:EDIT:
czy możecie podrzucić jakieś ciekawe strony z grafikami fantasy? Przyda mi się na przyszłość i jednocześnie w poszukiwaniu czegoś jeśli będzie trzeba urozmaicić posty.
Polecam deviantart i może pinterest, ale przede wszystkim... google. Największe szanse na znalezienie czegoś odpowiedniego to dobranie odpowiednich haseł w języku angielskim i szukanie do oporu.
 
Fyrskar jest offline