Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2016, 19:33   #1
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
[Dishonored/Numenera] Ucięcie spisków Jenny Barrow

Link do sesji:
Sesja

Jak gramy?
1. Posty wrzucamy w tagach "indent" i "justuj" - ładnie to wygląda.
2. Awatary postaci maja mieć 200 px szerokości.
3. Tempo odpisów - jakie nam wyjdzie, ale zakładając, że sesja ma być dynamiczna - odpisujemy jak najczęściej. Posty mogą być bardzo krótkie, nie ma po co sztucznie tworzyć tekstu.
4. Ewentualne obrazki mogą mieć maksymalnie 500 px szerokości, inaczej będą nam rozciągały wszystko przy stosowaniu "indent"

Tworzenie postaci - przygotuję dla Was dokument w googlach, gdzie będziecie mogli wstawić w pełni mechaniczne karty postaci. Chwilowo, żeby stworzyć postać, musicie wybrać przymiotnik, rzeczownik i czasownik, co da wam gotową postać. Każde z Was będzie jakimś kimś, który coś.

Pytania do Was:
1. Czy wolicie całą sesję rozegrać na forum, czy wolicie wykorzystywać dokument google?
2. Chcecie mieć karty postaci w osobnych plikach, czy może być w jednym?

Nowe pytania:
3. Jakie byście chcieli tempo rozgrywki (szalone - codziennie, szybkie - co dwa/trzy dni czy powolne - raz na tydzień)?
4. Od Littleness dowiedziałem się już, że chce grać postacią, która posiada nieco moralności. Sapientis - jak tam Twoje zapatrywania? Bo w sumie zamiast do grupy skrytobójców, mogę Was wrzucić do cesarskiej tajnej straży. I też będzie ciekawie.
5. Macie jakieś pytania?
 
__________________
Prowadzę: ...
Jestem prowadzon: ...


Ostatnio edytowane przez Ardel : 15-01-2017 o 19:54.
Ardel jest offline