Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2016, 23:18   #27
Kawalorn
 
Kawalorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwu
Ocena okładkowa Googola - ciężko się nie zgodzić. ;p

A propos rozpisywania materiałów, to ja jeszcze chętnie bym doczytał co nieco o centaurach. W tym: czy właściwie zwykły się zajmować, co sprzedają, co kupują. Jeśli można prosić Wiem, że pytam o wiele rzeczy, z których większości nie wykorzystam (musiałbym mocno przekombinować historię, by wszystko uwzględnić), ale za to jaki bogatszy świat!

Swoją drogą, szkoda, że tropicielowy styl walki nie pozwala na wzięcie sobie atutów wymagających tych, które wykorzystuje styl, choćby z ograniczeniami co do zbroi. :P (np. przy lekkiej zbroi styl łuczniczy działa jak atut "Szybki strzał"; byłoby ciekawie, gdyby potem można było wziąć poza stylem walki atut "Wielostrzał", pod warunkiem nienoszenia zbroi średniej i ciężkiej). Dla jasności: to nie pytanie, to ubolewanie. ;p

Jeszcze bym kolejne avki zaprezentował, bo wciąż nie mam pewności, czy nie za cukierkowe, czy przejdą do sesji:
- pierwszy, z mojego poprzedniego postu
- drugi
- trzeci
- czwarty :P
 

Ostatnio edytowane przez Kawalorn : 16-12-2016 o 10:40.
Kawalorn jest offline