Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2016, 23:19   #29
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Rawr.

Dodałem w docu paragraf o kręgu druidzkim, mam nadzieję, że odpowiada na większość Twoich pytań Kawalorn Jakby coś było jeszcze niejasne to pytaj.
Jeśli chodzi o to polowanie dla sportu to druidzi dopuszczają polowanie na zwierzynę dla surowców (mięso, futro, kości) jednak nie tolerują polowania dla sportu. Na przestrzeni lat okoliczna ludność nauczyła się, że z druidami lepiej nie zadzierać, bo las znają lepiej i sprawniej się po nim poruszają, więc w najbliższej okolicy Bernetogh raczej niewielu jest takich, co biorą więcej niż potrzebują.

Cytat:
Napisał Kawalorn
A jakie w tym wszystkim miejsce ma lokalny kult Chauntei, bóstwa jednak czczonego przez druidów? Co o tym wiadomo?
Kult Chauntei został sprowadzony do Bernetogh niejako w dwóch celach: jako miejsce kultu dla lokalnych farmerów a także żeby "udobruchać" druidów czczących Sylwanusa (jak dotąd działało).

Cytat:
Napisał Kawalorn
Ziemie lorda mają jakąś zbiorczą nazwę (np. Heremby ;p)? Czy lord Heremby jest takim sobiepanem, nie będącym poddanym żadnego państwa?
Nie sądziłem, że pytania pójdą w stronę aż tak globalnej polityki Nie mają formalnej nazwy, zaś lord nikomu aktualnie nie podlega.

Cytat:
Napisał Moni
Co by offtopu nie było zapytam czy podobnie jak w sesji Warlocka preferujesz jakiś typ gry, jak np. walkę w kontakcie?
Nie wiem czy dobrze rozumiem Twoje pytanie, ale stawiam na grę zespołową: dialogi w drużynie, nakręcanie akcji przez graczy. Ja wam dam cel i zasugeruję możliwą ścieżkę do jego osiągnięcia, ale co zrobicie to już musicie sami ustalić.

Bielon, jak będzie to jakiś zakład o piwerka to mogę łaskawie dać Ci żyć do tej 10 kolejki jeśli się podzielisz No ale umówmy się, Tarzan ze scemitarami nie brzmi na zbyt cywilizowanego osobnika, więc wymagałby trochę dopracowania, żeby spełniać podstawowe założenia postaci

Rawr.

Edit: o centaurach napiszę nieco już jutro, dzisiaj już nie mam niestety czasu (jutro rano Goo, przestań się śmiać że północ za pół godziny )
 
Gettor jest offline