Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2016, 10:51   #34
Kawalorn
 
Kawalorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwu
Chyba staję się męczący, ale pytania powoli mi się wyczerpują, spokojnie.

Jeszcze chcę się przypomnieć spytaniem o to, czy pokazane przeze mnie avathary nie odstają od klimatu. Chociaż tego elfa z drugiego avatharu i tak już nie wezmę.

Cytat:
[Brukgraer Heavybeads]zwykle ma dobre rady dla tych, którzy wybierają się w góry albo do lasu walczyć z dzikimi elfami.
Wyrażenie "elfy aktywnie wypędzają" mam rozumieć jako "zabijają, kto wejdzie na ich teren, aby następni się nie odważyli"?
Skoro dzikie elfy raczej nosa nie wyściubiają, to w jakim celu ktoś może iść walczyć z dzikimi elfami? Ataki odwetowe za zabicie ludzi, którzy weszli na ich teren? Poszukiwanie zaginionych? (w końcu jak ktoś zaginął, to prawdopodobne jest, że zabiły go elfy) A może po prostu walka o więcej ziemi, czy też zwykły stan wojny (w końcu skoro oni naszych zabijają tylko za wejście, to przez cywilizowanych mogłoby to być uznane za wojnę)? Wyprawy na elfy to sytuacje sporadyczne, czy dosyć częste?
 
Kawalorn jest offline