Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2016, 13:17   #71
corax
Krucza
 
corax's Avatar
 
Reputacja: 1 corax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Też dopiero dziś to odkryłem Tyle panienek i do tego w większości ładnych Samiec Alfa jak nic się kreuje

Ps: Post dobry? Czy czegoś nie przeoczyłem?

Ps2: Rozumiem, że to była moja pierwsza przemiana (jak mniemam) w crinox?

Ps3: Poza telefonami mamy wszystko? Ciuchy, portfel, biżuterię?
1. Dobry. Tylko imię: to jest Mage czy Maggie? Czy to Ianowa forma na jej imię?
2. Syyyysko w sesji się dowiecie Co za niecierpliwe stforki

Ale mechanicznie tak. Najczęściej przemiany dzieją się w okresie dojrzewania w chwilach dużego stresu, dużego napięcia albo wielkich emocji, które są zapalnikiem do przebudzenia się waszego wilka. Od czasu do czasu zdarzają się pierwsze przemiany, które przechodzą łagodnie. Zdarzają się i takie wilkołaki, które nie budzą się jako nastolatkowie, lecz później. Są i takie, u których przebudzenie nigdy nie następuje bo "wilk" w nich jest za słaby. Ale to są raczej wyjątki, do której wasza szóstka nie należy

3. Poza telefonami macie na sobie jakieś resztki ubrań. Rzeczy osobistych też niet, jeśli się obmacujecie. Jeśli ktoś miał srebrną biżuterię to odczuwa ból np. pulsuje mu ucho jeśli to był kolczyk.
Jeśli któraś z pań miała pierścionki, to będzie problem z palcem/cami. Zaznaczcie to po prostu w swoim poście. Skutki opiszę wraz z mechaniką w odpisie MG.
 
corax jest offline