Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2016, 18:20   #41
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Odrobinkę spóźniony z odpowiedziami, ale to na szczęście ostatni raz w tym roku.

Cytat:
@Fyrskar a co ze zdolnościami i umiejętnościami wynikającymi z rasy?
Zapomniałem, że nieludzie mają um. i zd. do wyboru również pośród tych, które przysługują im z profesji. Dzięki za przypomnienie.

Dodałem w pierwszym poście listę z wyborami. Zerknijcie i wybierzcie. Dla Avitto wybory wpisane do formalności, bo były już w karcie.

Cytat:
Jak rozumiem z Avattarem wszystko w porządku ?
Jasne.

Cytat:
Prosiłem w rekrutacji bez jaj. Niziołek tak jak Ludo oddany bogini gotowania nie chciałby nawet naszczać do tej beczułki, bo nie chce poprawić jego walorów smakowych. Ale jak się uprzecie to coś wymyślę, a końcu niziołki są zazwyczaj spolegliwe.
Wybacz, tylko przepisywałem na szybko i zapomniałem. Usunięte.

Cytat:
Zebrałam tutaj wszystko co na razie mam o Hemmie :P
Dzięki. W razie czego, wszystko sobie notuję, także nie musicie nic magazynować.


Kiardow jest nieobecny na forum od 03-12-2016 - zauważyłem to dopiero teraz. Jeśli do niedzieli północ się nie odezwie, to gramy bez niego.

@Matyjasz - wygląda na to, że mamy mały problem, bo wgranie ci awatara powoduje usunięcie wszystkich mistrzów gry z panelu sesji. Działa w ten sposób niezależnie od tego, jaki link wgrywam (tutaj właściwy). Może napiszę o tym w dziale technicznym, albo sam nie wiem. Może ty spróbuj wgrać link, jak znowu wszystko padnie, to pomyślimy.
 
Fyrskar jest offline