Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2016, 00:44   #43
Kawalorn
 
Kawalorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwu
Wielkie umysły myślą podobnie, tylko że mi przyszło do głowy, że rozwój charakteru ("w sumie spoko jest służyć miastu...", "a mogli mnie zabić", czy coś takiego ) może nastąpić w trakcie sesji.

No masz, Myth Weaver przestało działać w momencie, gdy chciałem zapisać zmiany na karcie... Pierwszy raz widzę popsute Myth.

Tak sobie myślę - w polskim SRD jest napisane, że wpisana tam dzienna porcja paszy dla zwierząt jest dla koni, osłów, mułów i kucyków. Do tego wzmianka, że psu wierzchowemu trzeba troszkę mięsa dać żryć. A co z takim zwykłym piesiem myśliwskim (w SRD: pies obronny)? Dużo jedzenia dziennie trzeba mu kombinować? Czy wystarczy liczyć na to, że sam sobie jakiegoś królika jednego, czy drugiego upoluje?
Zastanawiałem się też nad jucznym zwierzęciem. Tylko nie wiem, czy to rozsądne, wszędzie wokół nadagresywne dzikie zwierzęta... Ale gdybym się zdecydował, to ile właściwie taki osioł udźwignie? Brakuje informacji.
 
Kawalorn jest offline