Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2016, 01:14   #44
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
W kwestii łotra to powtórzę to co napisałem na początku sesji - warunkiem wstępnym dla postaci jest chęć bronienia miasta z pobudek patriotycznych. Tu jest ich dom, ich biznes, ich rodzina, oni tego mają chcieć bronić.

Bazowanie motywacji na podstawie czegoś co może się wydarzyć w trakcie sesji jest moim zdaniem narażone na zbyt duże ryzyko. Skąd gracz może wiedzieć co się stanie w czasie gry? Nie może, bo na tym polega gra A zatem jest dość realna szansa, że do "odkupienia" nigdy nie dojdzie, bo sprawy nie potoczyły się tak jak gracz przewidywał. I wtedy wszystko wybuchnie :<

@Kawalorn. Piesełki mają umiejętność Sztuki Przetrwania, co już stanowi że pozostawione same sobie są w stanie sobie zapewnić żarełko. Poza tym to trzeba by dorobić specjalnie na tę okazję samoróbkę na temat tego ile jedzenia ze swoich racji musisz mu wydzielić, by nie chodził głodny (chodzi mi po głowie wariant: jedna racja na dwa dni jako optymalny i upraszczający sprawę to poziomu, że piesek może jeść to co Ty). Poza tym na pewno możesz mu kupić jakiś pierścień wyżywienia (zaledwie 2500 szt!) i będzie szczęśliwy

Osiołek osiołek... w polskim SRD może nie, ale w tym który wkleiłem w pierwszym poście już jest O tu.
 
Gettor jest offline