Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2007, 19:03   #18
Marok
 
Reputacja: 1 Marok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnie
Kiedy zaczynamy? Bo już mnie palce swędzą. Klik, klik, klik i postać spadła z urwiska. Klik, klik, klik i poleciała do nieba. Klik, klik, klik spadła z nieba w formie gila z nosa Hefajstosa (cóż za rymy). Klik, klik, klik i zabita jest kapłanka Ateny. Klik, klik, klik i Hefajstos jest najczęściej czczonym bogiem na świecie. Klik, klik, klik i Yaneks musi zacząć nową sesję, bo w tamtej było zbyt dużo spamu. Klik, klik, klik i dostaję bana za zaśmiecanie poczty i przeszkadzanie Yaneksowi. Klik, klik, klik i wpuszczam wirusa na lastinn.info Klik, klik, klik i tworzę nowe forum. Klik, klik, klik - To kiedy zaczynamy? Bo mnie palce świerzbią. Tylko złapać za klawiaturę i klikać. Zasnąć, do szkoły i klik, klik. OK. Nie chce mi się spamować, ale może by się to zaczęło?
 
Marok jest offline