Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2016, 22:04   #7
Sapientis
 
Sapientis's Avatar
 
Reputacja: 1 Sapientis jest jak niezastąpione światło przewodnieSapientis jest jak niezastąpione światło przewodnieSapientis jest jak niezastąpione światło przewodnieSapientis jest jak niezastąpione światło przewodnieSapientis jest jak niezastąpione światło przewodnieSapientis jest jak niezastąpione światło przewodnieSapientis jest jak niezastąpione światło przewodnieSapientis jest jak niezastąpione światło przewodnieSapientis jest jak niezastąpione światło przewodnieSapientis jest jak niezastąpione światło przewodnieSapientis jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ad. 1. Obojętne, na doc'ach gramy już Szuwary i być może dzięki temu akcja jest trochę szybsza i płynna.
Ad. 2. Skoro jesteśmy w jednej drużynie, nie mam nic przeciwko kartom w jednym pliku.
Ad. 3. Zależy od długości tych wpisów. Mogę nie mieć czasu na pisanie pełnej strony każdego dnia, ale nic nie stoi na przeszkodzie, jeśli będą to krótkie wpisy typu dwa, czy trzy zdania (wtedy nawet chętniej codziennie).
Ad. 4. Mogę się dostosować. Zrezygnowałem z pomysłu postaci i mam zamiar grać czymś innym. Jeszcze nie mam wykrystalizowanego modelu psychologicznego, więc zdaję się na decyzję wyższą. Może dzięki temu będzie ciekawsza.
Ad. 5.
- Co oznaczają liczby przy nazwach (np. Cwaniak: 3, Rozwiązuje Sprawy: 12)?
- Jak zapatrujesz się na postęp w rozwoju, czy damy radę w ogóle dobić do, dajmy na to, 3. rangi (np. w Szuwarach nie ma co się szykować na jakikolwiek rozwój i już zdążyłem się z tym pogodzić ).
- Jaką statystykę testuje się strzelając z broni zasięgowej? Szybkość?
- O co dokładnie chodzi z "Umiejętności/Nieumiejętny"?

Wstępny koncept postaci to Pełen Gracji/Szybki Cwaniak, który Walczy z gracją/Porusza się jak kot.
Broń zasięgowa i lekka do walki w zwarciu, czy jakichś skrytobójstw.
 
__________________
Everything I've done I've done with the best intentions.
Sapientis jest offline