Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2016, 11:59   #39
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
@Wszyscy

Sala odpraw - dodatkowe dane

- Vaugh > mapy i plany
mapy i plany... w tym też plany tuneli podziemnych (kanalizacja i rury wystarczajaco duże żeby się nimi mogły te wije przedostawać) i co się tak naprawdę stało z poprzednio wysłanymi parchami - skoro obroże nagrywają wszystko to powinniśmy to też mieć. a nie dostaliśmy niemal nic (poza tym jednym na łóżku ale to też nie z jego obroży info). Oraz jakie silne i słabe strony mają te potworki - spodziewam się już że były jakaś sekcje zabitych i coś tam wiadomo (czy i jaki mają pancerz, gdzie celować, żeby zadać największe obrażenia (a nuż mają dodatkowe zwoje mózgowe w odwłoku i odstrzelenie głowy mało pomaga, jaka amunicja była przeciwko nim najskuteczniejsza, itd).

Później (drugie 20 minut), w zbrojowni wezmę ciężki pancerz wojskowy zamiast średniego z dodatkami: harpun i sieć. A dod. mag. do karabinka wypełnić amunicją jaka zadawała największe szkody paskudom. Chciałem to wrzucić w kolejnego posta, razem z przekazaniem drużynie tego co się dowiedziałem, ale mogę doedytować jeśli MG planuje rozpatrzeć obydwa pozostałe 20-minutowe odcinki czasu jako jedną rundę.
 
__________________
Ostatni
ProszÄ™ o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 18-12-2016 o 12:21.
hen_cerbin jest offline