Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2016, 16:40   #72
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał MrKroffin Zobacz post
To ja zadam pytanie natury fabularnej - drużyna będzie pełnić raczej funkcję oddziału milicji powstałej na potrzeby obrony miasta czy coś bardziej prestiżowego, powiedzmy specjalna grupa do rozwiązywania problemów z bezpieczeństwem? A jeśli opcja nr 2, to tworzymy jak rozumiem osoby znane i wpływowe w mieście?
Tak, opcja numer 2. Wasze postaci mogą być znane i wpływowe w mieście, jednak nie jest to warunek konieczny. Ważne by były wystarczająco "zdolne", że sprawujący władzę komendant straży właśnie do nich uderza w chwili kryzysu.


Cytat:
Napisał Kawalorn Zobacz post
A ja jeszcze raz o mechanice: jak mniej więcej przewidujesz zdobywane doświadczenie podczas tej i kolejnych sesji? Jak mniej więcej postać będzie awansować?
Doświadczenie będziecie dostawać na bieżąco. Za walki będzie przyznawane tyle doświadczenia ile każdemu walczącemu (i innym, którzy z ważnego powodu walczyć akurat nie mogli), zaś za indywidualne osiągnięcia będę nagradzał osobno (ale też na bierząco).

Cytat:
Napisał Kawalorn Zobacz post
P.S. Poczytałem sobie właśnie komentarze z waszej sesji u Warlocka. Więc wieczna pochodnia wcale nie spala się w godzinę, jak rozumiem? :P
To ja może jeszcze raz. Ekhm. Tutaj są oficjalne materiały do mechaniki w sesji.. Są anglojęzyczne. Jest w nich jasno napisane, że Everburning torch nie wypala się nigdy i jest permanentna.
 
Gettor jest offline