Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2016, 18:34   #75
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Rawr.

Cytat:
Napisał Moni Zobacz post
Zanim znowu dokonam błędu kardynalnego, pytanie do MG. Jakie ma pan podejście do długości historii postaci i formy jej przedstawienia?
... pan?
OMÓJBOŻE JAKI JA JESTEM STARY
<kładzie się na ziemi i umiera>
<głos z zaświatów>
Długość dowolna, byle by na całej długości była ciekawa i dobrze się ją czytało. No i żeby zawierała w sobie wydarzenia z przeszłości postaci, które ewentualnie można by wykorzystać w grze. Forma prawie dowolna - google doc, pdf, doc do ściągnięcia. Cokolwiek w formie dedykowanej i wygodnej dla mnie, żebym zapisał sobie to gdzieś u siebie.
</głos z zaświatów>

Cytat:
Napisał Kawalorn Zobacz post
Z tym doświadczeniem chodzi mi raczej o to, czy należy spodziewać się awansu o 1 poziom, 2, 5, 10. Tak mniej więcej, oczywiście.
Nie wiem. Najzwyczajniej w świecie nie potrafię przewidzieć na ilu z przygotowanych wcześniej przeciwników/przeciwności się natkniecie i jak będziecie rozwiązywać problemy. Będę celował we współczynnik +/- 1 awans na sesję, ale to może różnie wyjść.

Rawr.
 
Gettor jest offline