Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2016, 19:46   #79
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Gettor, jesteś w stanie powiedzieć mi jak wyglądają obecne zgłoszenia? Nie chcę powielać klas, a mam wrażenie, że szykuje się dużo magopodobnych postaci. Mam wstępnie trzy koncepty i każdy z nich będzie bezpośrednio powiązany z postacią Nami:

- Półork Wojo-Kapłan Tempusa (facet trochę w stylu Kratosa z God of War)
- Lesser Aasimar Wilder (przeciwieństwo postaci Nami, wychowankowie sierocińca, ma pewne zaburzenia emocjonalne nad którymi nie do końca panuje, ale wyzwalają w nim niewyobrażalne moce - trochę taki nawiedzony typ, który szuka dla siebie miejsca w świecie)
- Człowiek łotrzyk (budowany pod rasowego zabójcę, mistrza włamań i cichych eliminacji)

Mój drugi koncept najbardziej mi odpowiada, tak fabularnie jak i mechanicznie, ale obawiam się, że będzie w ten sposób zbyt dużo czaromiotów.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 18-12-2016 o 19:49.
Warlock jest offline