Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2016, 21:18   #45
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ehran Zobacz post
Może zróbmy listę, co jeszcze chcemy się dowiedzieć i podzielmy na osoby.
np:
- czy są inne potwory niż te które widzieliśmy.
- Jak długo przetrwały poprzednie parchy. I jaką broń, ammo i pancerze mieli?
- Jakie sklepy/magazyny istniały w strefie zrzutu? Może da się dostać trochę piwa!
- Mapy (to już było podane, ale warto powtórzyć, bo to ważne).

Przydał by się też jakiś zwiadowczy dron, by np dawać nam obraz z powietrza.
Pełne poparcie w punkcie pierwszym. Zdaje się, że nawet coś podobnego napisałem. Do Twojej postaci to chyba trzeci punkt z listy najbardziej pasuje

Co do drona zwiadowczego to planowałem grać z czymś takim właśnie, ale jeszcze nie było wtedy dronów w "podręczniku".
Teraz... patrząc na podręcznik:
Mini pionolot rozpoznania - dwukilogramowy dron zwiadowczy, nie potrzebuje lotniska więc można go zabrać z nami w kapsule i wystartować "z ręki", posiada lepsze lub dodatkowe sensory, system nagrywania i przekazywania danych. PK = 5 (4 + 1 bazowy) władowane w autonomiczność dadzą 2,5h działania. Naładować/wymienić baterie w checkpoincie pewnie by się dało. Jeden taki luzem do kapsuły, drugi wziąłbym zamiast detektora...

Albo wręcz Lekki Pionolot Rozpoznania - ale taki 100kg, wielkości człowieka. Trzeba by go rozstawić po wylądowaniu ale później - przy 3,33 slotach (bazowe 10 dzielone przez 3 bo pionolot) slotach i 6 pk: 3 pk zużyłbym na autonomiczność (miałby 4h działania wtedy, ładowanie/wymiana baterii w checkpointach), pozostałe 3 wsadzić w zwiększenie liczby slotów z 10/3 do 30/3 czyli jest 10. akurat na Lekki karabin maszynowy z dod. amunicją i reflektor.

Tylko nie wiem czy opłaca mi się tracić profesję hakowanie na rzecz pierwszego, a na drugi to MG może krzywo patrzeć.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline