Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2016, 05:05   #90
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał pi0t Zobacz post
Wybaczcie, ale Wasz pomysł mnie nie przekonał z tego powodu rzucałem kośćmi, a te też nie były pomyślne (test był trudny*, do tego brak odpowiednich umiejętności/zdolności ( za drobnym wyjątkiem, zastosowałem odpowiedni bonus za intryganta) np gadanina, kuglarstwo - aktorstwo/gawędziarstwo/etc, przekonywanie ).

*Statek z załogą przypłynął dziś, to ludzie nietutejsi. Ci dwaj towarzyszyli Dirkowi przez cały dzień. Nie licząc wartowników pilnujących statku za dnia reszta załogi spędziła czas razem w oberży. Nie widzieli tam Was, nie kojarzyli Was, ani o Was nie słyszeli.
umknęło mi że statek jest dzisiejszy chociaż skoro byli w oberży my też byliśmy, (chyba że są dwie w takim małej mieścinie (?) ) to mysląłem że się przynajmniej widzieliśmy z nimi
oczywiście bez sensu, że każdy coś gadał i siebie zagłuszał
musimy nad tym popracować. specjalnie krasnoludz z szlachcicem szedł z przodu by go zagadać. Reszta niepotrzebnie moim zdaniem się odzywała
czasem można dać posta bez dialogu


edit:
jak ktoś ma linę (mi się nie udąło kupić ) to teraz będzie dobry moment na jej użycie i związanie tych dwóch gagatków, potem się ich gdzieś na brzegu wyrzuci
a jak nie mamy to po wszystkim krasnolud swoim fachowym i inteligentnym okiem chce się dowiedzieć której liny/cumy nie będą potrzebować by odciąć od niej trochę i wtedy użyć do skrępowania jeńców wojennych
 

Ostatnio edytowane przez Dnc : 19-12-2016 o 05:17.
Dnc jest offline