Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2016, 13:28   #109
Molkar
 
Molkar's Avatar
 
Reputacja: 1 Molkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Moni Zobacz post
Dobra. Więc jako że do tej pory informacje o klasach brałam stąd:
http://isa.pl/pliki/srd/Klasy.rtf
I klasy arystokraty tam nie ma (I Bóg wie jakich jeszcze nie ma), ktoś poda mi lepsze źródło?

Dla Psionika:
Według mnie pierwszy jest najładniejszy, ale drugi lepiej się nada, jeśli robisz bardzo poważnego łotra. Takiego w stylu DC.

Dla Nami:
*Cierpi* Skoro tak, to kupuj różdżkę. *Wcale nie mówi przez wyimaginowane łzy*. XD
Nie ma ich w klasach dla graczy bo najczęściej są to klasy które daje się dla postaci kierowanych przez mistrza gry :P po co grać zbrojnym jak to wykastrowany wojownik ale jako strażnik miejski sprawdzi się dobrze :P taki Adept może być wioskowym wieszczem albo lokalną wiedźmą :P
 
__________________
„Dlaczego ocaleni pozostają bezimienni – jakby ciążyła na nich klątwa – a poległych otacza się czcią? Dlaczego czepiamy się tego, co utraciliśmy, ignorując to, co udało nam się zachować?”
Steven Erikson, „Bramy Domu Umarłych”, s. 427
Molkar jest offline