Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2007, 21:20   #16
Discordia
 
Discordia's Avatar
 
Reputacja: 1 Discordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodze
Rozwalali rycerstwo i armie w proch, tak. Ale musiało być tych "halabardników" wielu. Mały oddziałek nic by nie zrobił. Zresztą, rycerze też nie szli na takich w pojedynkę. Ja zgadzam się z Yaneksem- to już prędzej nieporęczny, dwuręczny i c i ę ż k i młoteczek Jak go uniesiesz i przywalisz komuś to nic z niego nie zostaje. I wyobraź sobie: jedzie na ciebie konny a ty podnosisz młotek, bierzesz zamach i w tarczę lub jeźdca. Efekt? Leży a ty sobie spokojnie podchodzisz i mach! po hełmie go. Nie trafisz w tarczę czy rycerza? To w konia! Rumak się przewróci, a pancerny nie zsiądzie w locie- blachy za ciężkie- i też go masz na ziemi.
A po drugie: kto ci z takim młotkiem każe biegać jak łania po lesie?

P.S. że okrutna niby jestem? hmm... może trochę ale jak walczysz o życie to nic innego się nie liczy
 
__________________
Discordia (łac. niezgoda) - bogini zamętu, niezgody i chaosu.

P.S. Ja tylko wykonuję swój zawód. Di.
Discordia jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem