Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2007, 21:34   #17
Malkav3
 
Reputacja: 1 Malkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodze

Arango jeden błąd halabarda znacznie różni się gizarmy.

Zastanówcie się czy taki piechur wdział różnice zwalając jeźdźca czy podcinając konia?

Inną rzeczą jest to że tak naprawdę wole dostać z młotka którego górna część jest duża niż z lucereńskiego który ma małą i się przebija. Kolejną rzeczą jest że siła broni to według fizyki:
masa X szybkość uderzenia x długość ramienia nie pamiętam dokładnych proporcji. Więc szybko uderzająca poprzecznie lekka broń na długim niemal 2 metrowym drzewcu jest skuteczniejsza od RPGowego ciężkiego i co za tym idzie wolnego, bo mniej aerodynamicznego młota o 1 metrowym drzewcu.
Miałem w ręku drewniany 3 kg młot do wbijania śledzi do namiotów. (taka bractwowa zabawka) Nawet dla zabawy się nim okładaliśmy. Dostałem przez łeb mając hełm nawet tak nie bolało. W przeciwieństwie do glewi którą dostałem w bitwie. Taki czekan przebijał się przez wszystko a młotek lucereński nieraz podobnie wyglądał.
 
__________________
"Życie zaczyna się po śmierci"

"Vivant omnes virgines
Faciles, formosae"
Malkav3 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem