Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2016, 02:22   #978
Zombianna
Elitarystyczny Nowotwór
 
Zombianna's Avatar
 
Reputacja: 1 Zombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Czitboy;
Cytat:
Ja przepraszam bardzo ale chyba się upomnę jednak Jak to tak? Naprawdę chcesz mi wmówić że za heroizm Gordon'a i za nadstawianie własnej dupki podczas ratowania żołdaków nie należy się nawet 1 marny PDek? Skoro za *"rozterki postaci i moralne wybory"* można zainkasować 10 PD to za ratowanie życia chyba też jakaś nagroda powinna być. Mam gdzieś te PD ale chciałbym żeby zostało odnotowane bohaterstwo :P
- Przepraszam bardzo ale dpiero zaczynacie sprzątać co nabałaganiliście. Starczyło krzyknąć i nie trzeba by było nikogo ratować.
Interwencja!

A za krzyczenie by były pdki?
 
__________________
Jeśli w sesji strony tematu sesji przybywają w postępie arytmetycznym a strony komentarzy w postępie geometrycznym, prawdopodobieństwo że sesja spadnie z rowerka wynosi ponad 99% - I prawo PBFowania Leminkainena
Zombianna jest offline