Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2016, 13:49   #340
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Cytat:
To ja może z punktu widzenia programisty. Czy wgrywany awatar Matyjasza się w jakikolwiek sposób różni od innych? Jeśli spróbowałbyś mu wgrać ten sam co innemu MG'owi (dokładnie ten sam: z tego samego źródła, o tej samej rozdzielczości, formacie obrazu i ilości zajmowanego miejsca) to błąd nadal się pojawia?
Wszystkie awatary są podobne pod względem rozmiaru oraz wgrane na ten sam serwer, imgur (awatar Clutterbane jest wyższy o 1 px). Awatar który chcę wgrać, to ten. Próbowałem wgrać własny awatar, inny obrazek z ww. serweru oraz w końcu obrazek zdeponowany gdzie indziej. Za każdy razem pojawia się ten sam błąd.

Cytat:
Na wypadek gdyby powyższe nie pomogło:
Czy usunięcie awatara innemu MG'owi i wgranie go Matyjaszowi pomoże? To by oznaczało, że jest jakieś chore ograniczenie ilości graczy/MGów w sesji.
Czy zamienienie miejscami Matyjasza i innego MG'a spowoduje, że teraz ten inny MG (na pozycji trzeciej) ma ten problem? To by oznaczało, że skrypt forum nie radzi sobie z obsługiwaniem panelu sesji dla trzeciego MG'a.
Sprawdziłem i niestety problem pojawia się niezależnie od użytkownika na trzecim miejscu w panelu. Wygląda na to, że ograniczenie jest i nikt nie miał go w sumie jak zauważyć, bo chyba to pierwsza sesja na forum z 2+ prowadzącymi. Solinariusa nie ma, więc wygląda na to, że trzeba będzie dać sobie radę bez jednego awatara. W każdym razie, bardzo dziękuję Gettor.
 
Fyrskar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem