Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2016, 20:28   #10
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
1. Nieumiejętny + wytrenowany = brak kary. Potem można wytrenować i wyspecjalizować. A balans + balans = specjalizacja
2. Nie mają najmniejszego wpływu, oprócz takiego, że masz więcej punktów na ułatwianie testów.
3. Zapomniałem napisać. Każdy pancerz, nie wiadomo jak lekki, obniża maksymalną pulę szybkości o daną liczbę punktów oraz co godzinę obniża siłę o daną wartość. Zmniejszenie kosztu może zminimalizować koszt noszenia pancerza nawet do zera.
4. Nie ma spisu umiejętności, podajesz mi przykład, a ja go akceptuję albo go jakoś modyfikujemy. I nie można wziąć umiejętności związanej z walką, to zastrzeżone dla profesji i ich zdolności.
5. To działa tak: cwaniak budzi się i myśli: "dzisiaj poszczęści mi się otwieranie zamków!". I przez cały dzień wytrenowany jest w otwieraniu zamków. I codziennie może sobie wybrać taką umiejętność, która potem znika.

Sesję powinienem przygotować przez święta, więc ruszymy jakoś w nowym roku.
 
__________________
Prowadzę: ...
Jestem prowadzon: ...

Ardel jest offline