Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2007, 22:24   #29
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Co do poprzedniego postu, to mi się bardzo spodobał Judeau A co do teraz - nie to metafora taka... wiesz jak ciężko znaleźć grubego szamana ze znudzonym wyrazem twarzy tuż przed telewizorem?! To zrobiłam sklejkę, dodałam ładny kolorek i udawajmy że ma on co najmniej lat 40. W ostateczności nieźle zakonserwowany może być

dziękuje Tsumanu i nic się nie dzieje - jak powiedziałam wcześniej wkurza mnie sam fakt i zdaję sobie sprawę, że nie zrobiłeś tego specjalnie. Wiesz mam gorzej - ściana przez pół domu, tatuś na dole z kablem do rozłączania i ja na górze. Żeby mieć net to przez piwnicę się muszę pchać ==" Taki domowy tor przeszkód, ech...

I Sante, powiedź mi jaka robota skoro dzisiaj po południu na necie siedziałeś :P Co więcej dośc aktywnie :P
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline