Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2016, 09:28   #81
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Szlachcic zaś oglądał całą rozmowę z rękoma splecionymi za plecami. Zastanawiał się, czegóż nie udało mu się ukryć. Czy to mocno zarysowane kości policzkowe? A może nos? Korzystając z faktu, że ich gospodarz zajął się rozmową głównie z Cooperem. Richard wykorzystał ten czas, żeby dokładnie rozejrzeć się po pomieszczeniu. Mógł w końcu jak nikt inny przybliżyć sobie wszystkie interesujące szczegóły nie ruszając się z miejsca.*
Zauważył że przynajmniej na paru komputerach wyświetlał się obraz radarów i sonarów. Śledziły akweny wokół Xanou i kilkadziesiąt mil morskich dalej. Ponadto w rogu pomieszczenia ujrzał służbowego robota. Z daleka można było go nawet pomylić z człowiekiem. Z blaszanego korpusu wyrastały chwytne kończyny a głowę umodelowano tak, aby choć trochę przypominała ludzką. Na powrót skoncentrował się na Mushakarim. Wyglądało na to, że podjął on jakąś decyzję.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 21-12-2016 o 21:36.
Mi Raaz jest offline