Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2016, 09:47   #31
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Alaron, znamy siÄ™ nie od dziÅ›... Ty masz takie kryzysy co i rusz, dlatego nie czaruj mnie tutaj.
Ja wiem, że w poprzedniej odsłonie Potworków trochę lamiłam z odpisami, ale jednak zagrożona ciąża to nie katarek. Natomiast gadanie o kryzysie pisarskim... to nie jest wytłumaczenie. U mnie też nie wszystkie posty wychodzą od tak spod palca, bywa że jest w nich kupę błędów, ale... gramy sesję a nie piszemy konkursowe opowiadanie.
Ta sesja ma deadliny, które pomagają nam trzymać tempo rozgrywki. Są to reguły zabawy - znane wszystkim od początku i do wszystkich się stosujące. Zazwyczaj zresztą nie marudzę jak się komuś zdarzy obsuwa paru dni i nie robię problemów, gdy ktoś choruje czy po prostu jest zawalony robotą, ale Twój ostatni post w sesji był półtora miesiąca temu. To jest w moim odczuciu przegięcie, dlatego kolejna taka zawiecha prawdopodobnie skończy się przejściem Liama na stałe na autopilota. Chcę żebyś był świadomy konsekwencji. Nie każdy post musi być fap-materiałem perfekcjonisty.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline