Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2016, 18:31   #68
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Zostawiam ulepszone celowanie w wyrzutni zamontowanej na/w dronie.

A tak mechanicznie - co da opcja drona przeznaczenia bojowego, a co zwiadowczego? Czy te "ulepszone sensory" z opisu zwiadowczego ze ściągi robią coś więcej niż to co wsadziliśmy do pierwszego slota?

Co do zalety "detektor": Czy jest może jakaś zaleta dająca coś podobnie poprawiającego percepcję ale działającego przy dronach?
Łatwiej mi będzie zmienić nazwę niż grzebać teraz w KP

Co do KP - zmieniłem też w docu dodatki do pancerza na te zaznaczone na forum (harpun i sieć) i uaktualniłem ekwipunek.

EDIT: i pytanie jeszcze jedno - czy w checkpointach "z automatu" czekać będą baterie na wymianę do drona i rakiety do niego (tak jak standardowa amunicja do karabinów itp) czy trzeba osobno zamawiać za każdym razem?
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 21-12-2016 o 21:35.
hen_cerbin jest offline