Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2016, 21:35   #83
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Richard z uwagą obserwował asystentkę. Dotychczas ich gospodarz całkiem dobrze sobie radził z językiem. Teraz szlachcicowi wydawało się podejrzane pojawienie się kobiety. Miała typową urodę dla regionu. Wyróżniało ją tylko kimono uszyte z lepszej jakości materiału i ozdobione błękitną nicią. Poza tym niska. O nie szczególnej budowie. Praktycznie bezbronna. Zestawienie cech jak u tamtej bezbronnej córki kupca, którą spotkali całe wieki temu na wyspie Jerry. Tej samej, która później zamordowała kilku ludzi Dewayne’a bez mrugnięcia okiem. Tej małej i bezbronnej kobiety, którą udało się pokonać dopiero podstępem. Richard teraz stanął blisko asystentki i złożył ręce na piersi. Spodziewał się podstępu. I chociaż nie miał broni to był gotów do działania. Kobieta tylko spojrzała na niego i uśmiechnęła się protokolarnie.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline