Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2016, 00:21   #99
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Nie inaczej Jaśnie Panie Musimy wiedzieć co tam w środku się dzieje
Wystarczy samo "Panie", w końcu uratowaliście mi życie
A serio to od towarzyszy podróży wymagać tego pewnie Lothar nie będzie, ale od napotkanych przypadkowo ludzi to i owszem.
Ha, czasem bycie szlachcicem się może przydać - szlachtę to raczej mało kto zaczepia bez powodu i generalnie nie wchodzi się jej w drogę bez dobrego powodu - jakby który wpadł w kłopoty to spróbuję tego:
https://youtu.be/Yk-df0GAJOY?t=1989
Obym miał wtedy złoto dla wzmocnienia sugestii...

edit: Xeper, na ile mogę na Twojej sesji pisać całe konwersacje z BN-ami? Nie chcę wchodzić w Twoje kompetencje więc pytam.

Natykałem się na różne podejścia - a ja mogę i się pobawić w storytelling, a równie dobrze wpisać tylko: "W trakcie jazdy Lothar niezobowiązująco konwersował z damą na temat kultury, sztuki, muzyki..."
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 22-12-2016 o 00:47.
hen_cerbin jest offline