Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2016, 15:41   #9
Grave Witch
 
Grave Witch's Avatar
 
Reputacja: 1 Grave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputację
Nie ma czegoś takiego jak lista czarów. Dopóki trzyma się danej dziedziny magii, nie powinno być problemów. Proszę jednak pamiętać że nie tylko ilość czarów jest zależna od punktów magii, ale także ich moc. Przykładowo magia iluzji...
Mag z 2 punktami będzie w stanie wyczarować ścianę, która będzie wyglądała na prawdziwą ale przez którą będzie można przejść. Będzie miał także ograniczoną skuteczność działania. Dwie osoby będą ową iluzję widzieć, dla trzeciej będzie tylko wibracją powietrza.
Mag z 5 punktami stworzy mur, którego przeciwnik nie będzie w stanie pokonać i który dla ograniczonej ilości osób będzie sprawiał wrażenie jak najbardziej realnego.
Mag z wartością magii 8 stworzy nie tylko ścianę czy mur, ale całą budowlę, po której będzie się można poruszać, mieszkać, żyć, ale która może zniknąć w trakcie sekundy, gdy owemu magowi się znudzi. Fakt, tworzenie jej zajmie mu trochę ale efekty będą w stanie oszukać każdy zmysł u niemal każdej istoty.
To tylko taki luźny przykład. Najlepiej będzie podesłać mi przyładową listę z efektami, które owe czary powinny dawać, a ja ją ładnie dopasuję do realiów.



Ps. Wilkołaki to tylko jeden z rodzajów łaków. Jeżeli ktoś będzie chciał zagrać innym rodzajem, roszę podesłać mi opis takiegoo przedstawiciela z jego mocnymi i słabymi stronami. O ile będzie on pasował do miejsca, z którego zaczynacie, nie widzę problemu by dopuścić taką postać do gry. Z obecnie istniejących, które zostały wykorzystane w poprzednich sesjach, są psołaki i kotołaki. Taka tam ekstra informacja dla zainteresowanych.

Pozdrawiam.
G W
 
__________________
“Listen to the mustn'ts, child. Listen to the don'ts. Listen to the shouldn'ts, the impossibles, the won'ts. Listen to the never haves, then listen close to me... Anything can happen, child. Anything can be.”
Grave Witch jest offline