Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2007, 12:20   #24
g_o_l_d
 
g_o_l_d's Avatar
 
Reputacja: 1 g_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znany
Czołem wszystkim! Wykorzystując okoliczność, że Malkav3 założył ten temat chciałbym się spytać o technikę rzucania nożem. Czy ktoś mógłbyś mi polecić jakąś stronę, na której znalazłbym wyczerpujący opis jak posługiwać się tego typu bronią? Mój „techniczny” problem polega na tym, że gdy rzucam nożami to często dzieje się tak, że nóż odbija się od tarczy. Nie do końca jestem świadom, dlaczego tak się dzieje. Niektórzy moi koledzy, tak zwani „znawcy” tematu twierdzą, że to zależy od odległości jak dzieli mnie od celu. Po prostu nóż w trakcie lotu nie jest w stanie tyle razy się obrócić by wbić się ostrzem w tarcze. Jednak nie chce mi się wierzyć, że trzeba liczyć odległości od celu i np. nóż wbije się tylko wtedy, gdy dzieli mnie od tarczy nieparzysta liczba kroków. Może mój problem leży w złej pracy nadgarstka, albo kompletnie gdzie indziej?
 
__________________
Nie wierzę w cuda, ja na nie liczę...

Dreamfall by Markus & g_o_l_d
g_o_l_d jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem