Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2016, 21:14   #133
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
A co z Waldkiem i magiem? Oni raczej nie odnajdą naszego tropu bez psa.
- No i właśnie dlatego byłem przeciwny rozdzielaniu się bo takie coś teraz mamy. Trudno. Teraz jesteśmy rozdzieleni i niezbyt mamy jak wpłwać na swoje sceny i akcje. My mamy tych mutków do obrobienia. Zostaje liczyć, że potem jakoś będzie okazja znowu się scalić w jedną grupę.

- Nie wiem co z tymi odległościami i w ogóle. Nef? Ja wolałbym się urwać i nie wdawać się w walkę. Nie wiem czy się uda ale tych czterech wygląda z opisu na niezbyt specowych od walki z takimi kozakami jak nasze postacie. Są zbyt pewni siebie bo pewnie jest ich cała chmara. To, że załatwimy tych czterech a jestem prawie pewny, że ich prawie bez większego uszczerbku załatwimy nie wpłynie na tą chmarę. Dlatego nie uśmiecha mi się rzezanie takich blotek z całej talii.



---



- I Wesołych Świąt wszystkim!
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline