Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2016, 22:16   #1006
Zombianna
Elitarystyczny Nowotwór
 
Zombianna's Avatar
 
Reputacja: 1 Zombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputację
Dobra, to najpierw na szybko.

Erhan, serce moje - obrobisz i dasz część przed vanem? Ja wezmę vana i bla bla z szeryfem. Jak zobaczysz że najpierw jest wrzucona cześć "w vanie" zanim Ty dasz część "przed vanem" - nie przejmuj się. Potem, w razie konieczności, zmienię kolejność postów w wątku. Takie tam, czity opiekuna działu Wybaczcie, ale święta mam pracujące i raczej nie będzie sposobności posadzić tyłka na dłużej, więc dziś muszę ogarnąć, co jest do ogarnięcia. Dlatego... no w ten sposób.

Koszmarnie wesołych świąt
Ho ho ho, bydlaki
 
__________________
Jeśli w sesji strony tematu sesji przybywają w postępie arytmetycznym a strony komentarzy w postępie geometrycznym, prawdopodobieństwo że sesja spadnie z rowerka wynosi ponad 99% - I prawo PBFowania Leminkainena

Ostatnio edytowane przez Zombianna : 24-12-2016 o 10:24.
Zombianna jest offline