Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-12-2016, 10:20   #365
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Więc tak:

@Pipboy79 co do subskrypcji - coś jest z rozsyłaniem maili. Blokują się też powiadomienia o pw. Niestety, nie mamy na to żadnej opcji z panelu. Na pocieszenie mogę powiedzieć, że taka sytuacja już była kilka razy i zwykle "samo" się to naprawiało przy jakimś restarcie serwera. Ale zgłoszę to Solowi.

@Proxy: Niestety, na święta się do niego nie wbiję, bo a. nie wiem gdzie obecnie rezyduje, b. pani Solowa by mnie pewnie chochlą zatłukła, albo co gorsza macki do garnka wrzuciła. Lepiej nie ryzykować.

@Sun: Żabo na przyszłość sprawdzaj rozdzielczość pliku, bo tu było 118x100, a u nas jest limit 100x100. Ale coś jest na rzeczy i faktycznie wgrywanie z linku nie działało. Ściągnij sobie jednak plik tutaj. I wgraj z dysku - na pewno przejdzie (tak, w tej chwili mam Twoją żabę w avku).
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem