Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-12-2016, 01:03   #114
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Jakby się jakiś koordynator znalazł co to by aktualizował status NPCów w innych częściach polowania to nie mam nic przeciwko by i cała reszta z nami/obok nas pisała swoje części.

Wiem, że Zell i łowcy pewnie by się chętnie w to wpisali bo już sporo pracy włożyli w sesję. A jak tam pozostali? I czy koordynator by się jakiś znalazł?

Nie piszę MG ponieważ nie liczę na rozwijanie fabuły Corricka a jedynie na koordynację stanu NPCów wspólnych dla kilku grup. Polegało by to na tym, że jeśli np w jednej sesji John Smith zostaje zamieniony w ghula to koordynator w innych sesjach zmienia jego status na ghula.

W sumie jak o tym myślę to można by nawet na upartego w materiałach takie rzeczy pisać.

Co zaś tyczy się fabuły to jak już "moim" napisałem, liczę na wasz zdrowy rozsądek i dojrzałość (wyłączając Amona bo on już przejrzały ).
 
Googolplex jest offline