Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-12-2016, 02:34   #117
Zell
Edgelord
 
Zell's Avatar
 
Reputacja: 1 Zell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputację
Cytat:
Wiem, że Zell i łowcy pewnie by się chętnie w to wpisali bo już sporo pracy włożyli w sesję.
Muszę cię rozczarować, ale...

Koordynator to nie jest zamiennik dla MG. Pisanie sobie nie jest zamiennikiem dla sesji. Mamy sobie wymyślać questy i fabułę, przebieg całej sesji, to jak potoczą się nasze losy? Robić za swoich własnych MG?

Całe życie to robiłam. Całe życie piszę swoje własne opowiadania, tworzę własnych bohaterów, własne wydarzenia, własne zwroty akcji. Nie tego szukam w PBFach. Szukam kogoś, kto da mi możliwość uczestniczenia w nieznanej mi fabule, z postaciami innych graczy. Tak, jak nie ma dla mnie sensu oglądanie filmu, którego fabułę ktoś mi opowiedział, tak i nie ma dla mnie sensu uczestniczenie w sesji, która sesją nie jest, gdzie MG nie ma.

Oczywiście, sporo pracy było, jak i masa researchu prawdziwej historii, relacji społecznych i reszty. Całe poznawanie mechaniki Huntera od podstaw też było zawarte (chociaż to akurat na marne nie poszło). To nie zmienia jednak niczego.

Przykro mi, ale ani ja, ani Seach, ani -2- nie mamy zamiaru w tym uczestniczyć. Taka jest prawda.
 
__________________
Writing is a socially acceptable form of schizophrenia.
Zell jest offline