Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-12-2016, 15:12   #369
Vonsvikka
 
Vonsvikka's Avatar
 
Reputacja: 1 Vonsvikka ma wspaniałą przyszłośćVonsvikka ma wspaniałą przyszłośćVonsvikka ma wspaniałą przyszłośćVonsvikka ma wspaniałą przyszłośćVonsvikka ma wspaniałą przyszłośćVonsvikka ma wspaniałą przyszłośćVonsvikka ma wspaniałą przyszłośćVonsvikka ma wspaniałą przyszłośćVonsvikka ma wspaniałą przyszłośćVonsvikka ma wspaniałą przyszłośćVonsvikka ma wspaniałą przyszłość
Drodzy, mam pytania związane stricte z techniczną stroną forum, więc mam nadzieję, że to odpowiedni wątek do ich zadawania.

Po pierwsze: Nie działa mi opcja "Nowe posty" w menu na górze strony. Mimo tego, że poszczególne fora świecą się na błękitno, po kliknięciu we wspomnianą opcję dostaje komunikat: "Niestety, nie znaleziono wyników dla podanych kryteriów." Czy to może być bug na przeglądarce, coś z moim kompem czy to po prostu tak bywa? Nadmienię, że w opcji 'Szybkie menu" >>> "Dzisiejsze posty" wyświetlają mi się ostatnio zaktualizowane tematy bez żadnego problemu.

Po drugie: Czy jest możliwe ustawienie powiadomienia o nowych postach w obserwowanych tematach? Coś na zasadzie "Od twojej ostatniej wizyty pojawiło się x postów"?
 
Vonsvikka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem